Search
Close this search box.

Degustace

Zveme vás do klasického vinného sklepa k degustaci našich vín. Součástí vinařství je i malé posezení s kapacitou až 20 osob. Najdete u nás klidné a příjemné prostředí jako stvořené pro vaše rodinné oslavy, firemní akce a nebo jen tak si v kruhu přátel posedět u kamen se sklenkou dobrého vína. K vínu patří neodmyslitelně dobré jídlo a třeba i cimbál. Jsme připraveni splnit každé vaše přání …

Vyberte si z našich osvědčených variant

Řízená degustace 1
Řízená degustace 2
Řízená degustace 3
Počet osob
6-10
6-20
6-20
Počet vzorků
6
8
8+3 barrique
Doba trvání
1 hodina
2-3 hodiny
Dle domluvy
Občerstvení
sýr, chleba, voda
škvarková pomazánka, uzeniny, sýr, chléb, voda
pomazánka, domácí uzené, klobásky, uzeniny, sýr, chléb, voda
Cena za osobu
380 Kč
480 Kč
Od 600 Kč

Vína s logem

Vína s logem společnosti respektive firemní vína*,jsou velmi pěkným a reprezentativním dárkem pro Vaše obchodní partnery, významné klienty, zaměstnance nebo přátelé. Víno dodáváme s vlastní etiketou, tak aby nebylo pochyb o původu vína. Na lahev doplníme samostatný štítek s logem firmy či vámi zvoleným textem: novoročenka, přání k narozeninám a jiné. Víno lze dodat samostatně nebo v dárkové krabičce, tašce. Neváhejte a kontaktujte nás!

*Tiché víno (bez bublinek) lze dát do nákladů firmy pokud cena včetně obalu nepřesáhne Kč 500,- bez DPH a musí být označeno logem nebo značkou firmy.

Dárková vína

Víno v originálním balení pro nevšední dny! V životě je mnoho významných příležitostí, které si přímo žádají něco výjimečného a netradičního. Promoce, oslava narození dítěte, svatba nebo kulaté jubileum. Darujte naše moravská vína a úspěch je zaručeny. 

Kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme dárkové balení na míru.

Neváhejte se nám ozvat!

Rádi Vám připravíme vína na míru nebo Vás přivítáme v našem vinném sklípku.